Yasal Uyarı

Daha fazla bilgi edinmek veya sitemizin feragatnamesiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen ymsagdur@gmail.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime  geçmekten çekinmeyin.

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://computerpcdata.com – iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında hiçbir garanti vermez.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere köprüler izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamak için çaba sarf etmemize rağmen, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ olmuş bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce oluşabilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışındaki farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Güncelleştirme

Bu belgede güncelleme, değişiklik yapma veya değişiklik yapmamız gerekirse, bu değişiklikler burada açıkça belirtilecektir.